Рязанова Світлана Євгенівна – член Правління Харківської обласної громадської організації „Культура Здоров’я”, директор з просвітницько-пропагандиської діяльності

Рязанова Світлана Євгенівна

 Здобула освіту в Харківському державному інституті культури, Харківському державному університеті ім. В. Н. Каразіна, Магістратурі державного управління при Харківському державному економічному університеті за спеціальностями: бібліотекознавство та бібліографія, спеціаліст з міжнародних економічних відносин, адміністративний менеджмент.

Понад п’ятнадцять років працювала на державній службі, зокрема на посаді начальника відділу зовнішньоекономічної діяльності Головного управління зовнішньоекономічних зв’язків та міжнародних відносин Харківської облдержадміністрації, викладача кафедри туристичного бізнесу Харківського державного університету ім. В. Н. Каразіна. Директор з просвітницько-пропагандиської діяльності Харківської обласної громадської організації „Культура Здоров’я”.

Проходила стажування в США по програмі „Громадські зв’язки” з питань встановлення зв’язків з громадськістю регіональних установ, формування іміджевих програм.

Автор чисельних наукових робіт, серед яких: статті з питань організації міжнародних заходів, презентацій, формування громадської думки, розробки регіональних стратегій та програм розвитку. Розробила два науково-методичних комплекси з питань управління регіональним розвитку туризму та страхуваннія в туризмі.

Має досвід організації проведення регіональних та міжнародних виставкових заходів, ділових зустрічей, конференцій, бізнес-форумів, розробляла програми розвитку соціально-економічного розвитку регіону з питань зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності, співпрацювала з міжнародними організаціями, об’єднаннями, дипломатичними установами інших країн.

За досягнення в роботі нагороджена Грамотою голови обласної державної адміністрації та обласної ради, має сертифікати.