Свячена Світлана Михайлівна – Секретар Правління Харківської обласної громадської організації „Культура Здоров’я”, директор з оздоровчо-спортивної діяльності  Учитель фізичної культури вищої кваліфікаційної категорії, „Старший вчитель”

Свячена Світлана Михайлівна

Здобула освіту в Харківській державній академії фізичної культури за спеціальністю фізична культура і спорт.

Понад п’ятнадцять років працює в загальноосвітніх навчальних закладах на посаді вчителя фізичної культури, завідувача кафедрою здорового способу життя. З 2005 року Секретар Правління, директор з оздоровчо-спортивної діяльності Харківської обласної громадської організації „Культура Здоров’я”.

Автор чисельних науково-методичних робіт, серед яких: навчально-методичні посібники, методичні рекомендації, авторські програми для учнів загальноосвітніх навчальних закладів та ін. Переможець районного етапу та лауреат обласного етапу конкурсу „Учитель року – 2008” у номінації „Фізична культура”.

Має досвід організації: спортивних змагань, турнірів, круглих столів з дітьми та молоддю, що спрямовані на популяризацію здорового способу життя та формування культури здоров’я.

За науково-педагогічну діяльність нагороджена: грамотами, дипломами, має сертифікати.