Статьи и обзоры nachodki.ru

Харківська обласна громадська організація „Культура Здоров’я” запрошує вашу організацію стати нашим партнером!

Ваша організація - успішне підприємство. Інвестує в розвиток свого міста. Прагне до економічної стійкості. Піклується про свою репутацію.

Ваша компанія приділяє увагу добродійності. Підтримує соціально значимі проекти в своєму місті та регіоні. Бере участь в регіональних і всеукраїнських подіях. Відкрита для соціального партнерства.

Наша мета – об’єднати під прапором „Культури Здоров’я” громадські організації і просто окремих осіб для реалізації соціальних проектів у масштабах свого міста, області, країни, а також створення та зміцнення взаємовигідних контактів.

”ХОГОКЗ” ставить своєю метою об’єднати благодійників, фонди і громадські організації для обміну досвідом і ресурсами, спільного рішення загальних проблем, популяризації ідеї культури здоров’я в суспільстві.

Ми відкриті для співпраці та партнерства!

Вступивши в соціально-партнерські стосунки з ”ХОГОКЗ” Ваша компанія не просто залучається до яскравих соціально-значимих проектів регіонального та всеукраїнського масштабу. Вона стає їх безпосереднім співорганізатором і партнером, знаходячись при цьому в будь-якому регіоні України.

Партнерство з ”ХОГОКЗ” - це нові можливості для популяризація Вашої організації як соціально-відповідального бізнесу в регіоні та в країні. Ставши партнером ”ХОГОКЗ” Ваша організація повною мірою відчує нашу підтримку і громадське визнання для підвищення капіталізації Вашої компанії і зміцнення її репутації в регіоні присутності.

Стратегія просування та позиціонування соціальної відповідальності компанії і соціальне партнерство дозволять поліпшити репутацію та підвищити конкурентоздатність Вашої компанії.

 

Актуальність стратегії для вашої компанії

Грамотна соціальна відповідальність – важливий ресурс розвитку компанії.

Найважливіша частина репутації компанії – соціально-відповідальна позиція. Така корпоративна політика викликає повагу партнерів, схвалення органів влади, об’єднує співробітників.

Але сьогодні ми розуміємо, що стандартна добродійність ефективна далеко не завжди, часто вона породжує залежність від того, що дає. Це нерідко призводить до утриманських стратегії для вашої компанії.

Отже, необхідно перейти від допомоги бідним і нецільового витрачання засобів до нових форм і методів соціальних інвестицій. До таких, що дозволяють підвищувати капіталізацію компанії, постійно зміцнювати її імідж і репутацію.

Соціальних проектів створено вже немало. Іноді вони професійні, іноді наївні, але вони є, і ця скарбничка поповнюється постійно. Проблема в тому, що найчастіше такі проекти не підходять саме Вашій, конкретній компанії. Не підходять з різних причин. Чи не можна їх утілити на практиці – немає фахівців. Чи вони не узгоджуються з бізнес-стратегією компанії – немає сенсу. Чи вони занадто затратні – немає ресурсів.

Напрошується висновок: не потрібно придумувати нові соціальні механізми, вигідніше притягнути організації, які мають великий досвід впровадження успішних соціальних проектів. Саме вони зможуть розробити найефективніші технології для Вашого, конкретного підприємства. Враховуючи особливості Вашого бізнесу, Ваших клієнтів, Вашого регіону. Крім того, Вам не треба шукати людей, які все це впроваджуватимуть. Ваші партнери виконають увесь об’єм робіт.

 

Завдання і результати pr - стратегії

 • Розробити і впровадити механізм привертання уваги ЗМІ та широкої громадськості (партнерів, органів влади, клієнтів компанії, персоналу) до теми добродійності й соціальної відповідальності Вашої компанії;
 • Внести вклад у формування Вашої компанії як яскравого представника українського соціально-відповідального бізнесу;
 • Сприяти просуванню Вашої компанії в контексті корпоративної соціальної відповідальності, внеску компанії у соціокультурний розвиток регіону її присутності;
 • Забезпечити якісний і стабільний інформаційний супровід заходів у області соціальної відповідальності та партнерства Вашої компанії;
 • Забезпечити інформування цільових аудиторій (партнерів, органів влади, клієнтів компанії, персоналу) про успіхи і досягнення Вашої компанії, про заслужені громадські нагороди, вручені колективу і керівникові компанії, про участь компанії в соціально-значимих проектах регіонального та всеукраїнського масштабів.

 

Плановані результати pr - стратегії

Реалізація стратегії просування та позиціонування соціальної відповідальності компанії дасть Вашій компанії наступні можливості:

 • Стати Лідером Соціальної Відповідальності в своєму регіоні;
 • Закріпити унікальну позицію компанії в якості активного суб’єкта соціального та культурного життя регіону і країни;
 • Отримати заслужене громадське визнання своїх заслуг і досягнень за соціально-значиму діяльність у масштабах регіону та країни;
 • Розширити партнерські, комерційні та інші ділові зв’язки і контакти для стратегічного розвитку бізнесу;
 • Стати учасником масштабних соціальних, благодійних програм і заходів на території України;
 • Постійно користуватися сприянням професійних партнерів в управлінні іміджем компанії при вирішенні спірних питань, виникненні проблем й в інших кризових ситуаціях;
 • Реалізувати будь-які запити на методичну допомогу в розробці заходів у області соціальної відповідальності; просуванні організації за допомогою системних PR – і рекламних технологій в місцевих та всеукраїнських масштабах.